Novinky

Dětské maškarní plesy plné fantazie a zábavy

Období dětských maškarních bálů je opět tady. Lámete si hlavu nad tím, jaký originální kostým své milé ratolesti vyrobíte či pořídíte?

Co se týká celkové přípravy na bál, tím nejdůležitějším je právě výběr toho nejlepšího kostýmu. Nechejte se inspirovat přáním Vašeho dítěte…Chce jít Vaše dítko za motýla nebo vílu? Proč ne?

Kostým můžete ušít doma dle svých představ nebo jednoduše hotový komplet koupit. Nezapomeňte na doplňky. Co by to bylo za vílu bez kouzelné hůlky, princezny bez korunky a klauna bez červeného nosu? Při výběru doplňků upusťte uzdu své fantazii a nebojte kombinovat věci, které máte doma po ruce. Použijte pestré a výrazné barvičky.

Buďte hraví, jedná se přece o děti 🙂

Vyrobte si vlastní masku

Nechejte svého potomka, aby si ozdobil vlastní masku. Nakupte papírové masky určené k dozdobení, flitry, glitry, pastely, barvičky, lepidlo a pusťte se vesele do tvoření. Vy budete muset sice hodně uklízet, ale vaše dítko bude štěstím bez sebe. Můžete si být jistí, že vznikne opravdu originální maska. Dítě nejen zabavíte, ale probudíte v něm jeho kreativní stránku.

Tip pro tvořivou dušičku

Ušijte pro svou holčičku kostým víly Fialky. Připravili jsme pro vás podrobný návod.  Nezapomeňte ovšem také na sebe. Ozdobte si škrabošku podle svých představ tak, aby se vám perfektně hodila k šatům. Nemějte obavy že byste to nezvládli. Výroba je naprosto jednoduchá. Snašim postupem vše hravě zvládnete.

Tak veselé tvoření 🙂

Komentáře

Koment.