Módní tipy / novinky

Motýlí dekorace

Máte rádi malé změny vašeho domova, kterými zkrášlíte jeho design a zároveň neutratíte spoustu peněz? K oživení domu nemusíte kupovat drahé věci, stačí zvolit vhodné doplňky. Hitem sezóny jsou motýli.

Hravý podzim s barevnými motýlky

Motýli hrají všemi barvami a jsou na mnoha a mnoha doplňcích. Motýlí trend využijete při tvorbě různých dekorací, květinových vazeb a výzdobě stolu. Celý interiér tak dostane svěží a útulný nádech.

Tady máte pár tipů na šik doplňky.

Obývací pokoj jednoznačně oživíte motýlím polštářem a rámečkem na fotografie s hravými dřevěnými motýlky. Protože je podklad povlaku na polštář bílý, hodí se do většiny prostor.

Do kuchyně si můžete koupit lněné motýlí pytlíky. Do domu vám vnesou nádech přírody a taky poslouží k uskladnění sušených bylinek, květin nebo hub po celou zimu. Položit je můžete jednoduše na polici nebo linku.

Pořádáte oslavu? Ať už jde o posezení s přáteli nebo slavnostní příležitost, jistě zaujmete elegantními jmenovkami ve tvaru motýla. Motýlky můžete také použít na party jako zajímavou dekoraci stolu či sklenic.

Pokud rádi tvoříte, využijete je k výrobě podzimních věnců nebo ozdobě truhlíků. Dřevěný motýl bude pěkný na venkovním věnci, který si pověsíte na hlavní dveře.

240540_2 720354_1 720365_1 730439_1 730976_1 740369_4

Komentáře

Koment.