Novinky

Zkrášlete si šatník perlami!

Džíny a perly – zdá se Vám tato kombinace neslučitelná? Tuto sezónu je však žádaná. Spojením džínů, kdysi prakticky pracovního oděvu, a perel, symbolem luxusu, docílíte nevšedního a hravého vzhledu. Perlami k našití různých průměrů můžete levně a kreativně oživit oblečení ze své šatní skříně. A pokud vás tato móda začne nudit, tak perličky jednoduše odpářete.
Tento trend stále graduje a perličkami jsou posety kromě džínů také halenky, svetříky, kabelky a také boty. Oblíbené jsou zdobené sandále a dokonce i pantofle.

TIP NA PODZIM
Ozdobte si Vaše tvídové sako. Zkuste pro změnu černé perly.

Pokud nejste příznivcem módních výstřelků a dáváte přednost nikdy nestárnoucí klasice, tak ve vaší šperkovnici nesmí chybět perlový náhrdelník, který přidá na půvabu každé ženě.

Perly k našití uplatníte také na svatby. Zadní zapínání na šatech, ozdobné perličky na korzetech nebo na romantických vrstvených týlových sukních. Stoklasa nabízí jak klasické perleťové knoflíčky, tak průhledné knoflíčky ve tvaru perly či luxusní broušené knoflíky.

Perly se také objevují jako prvek v dekoracích. Aranžerské perlové borty můžete uplatnit například jako ozdobu do klobouků, k balení dárků či k zdobení slavnostních tabulí.

Nechte se inspirovat, perly jsou věčné!

  

Komentáře

Koment.