Módní tipy / novinky

Plesová sezóna začíná, připravte se!

Večer krásných dam ve skvostných róbách, gentlemanů v dokonale padnoucích oblecích, příjemná atmosféra, hudba a tanec… Tato nádherná společenská událost už nám doslova klepe na dveře, proto bychom se měli začít na ples pořádně připravovat.

Jak být okouzlující?

Asi každá žena by chtěla docílit toho, aby se při vstupu do sálu cítila krásně a jedinečně. Protože každá žena je krásná, stačí vzhled podtrhnout vhodným výběrem šatů, doplňků, líčení a účesu.

Pokud si nevíte rady, vsaďte na klasiku. Co se týká materiálu při výběru šatů, se saténem, hedvábím nebo šifonem určitě nesáhnete vedle. Jaké zvolíte barevné provedení, je zcela na vás. Klasikou ovšem zůstává černá, stříbrná, zlatá, kobaltově modrá či rudá.

Nezapomeňte…

Platí zde ovšem jednoduché a osvědčené pravidlo. Čím luxusnější a zdobenější šaty budete mít, tím méně nápadné zvolte doplňky a naopak.

Nezbytnou a důležitou součástí plesových doplňků každé ženy je společenská kabelka. Měla by být menších rozměrů a sladěná s lodičkami. Pokud nemáte na dekoltu výrazný šperk, můžete si dovolit velké a výrazné náušnice. Jestli chcete být královnou plesu, určitě nezapomeňte na rukavičky a škrabošku.

Přejeme vám, ať si celou plesovou sezónu náležitě užijete.

Komentáře

Koment.