Módní tipy / novinky Novinky

Taneční sezóna

Přemýšlíte o návštěvě tanečních kurzů? Právě teď je nejvyšší čas, kdy se do kurzů hlásit. Taneční právě začínají a trvají až do prosince.

Co na sebe?

V průběhu kurzů dámy zvolte společenské šaty (koktejlky), jejichž délka je maximálně po kolena. Dlouhé šaty totiž omezují volný pohyb. Popřípadě vyberte kratší společenskou sukni v kombinaci s halenkou nebo topem. Oblečení musí být hlavně pohodlné a mělo by dobře sedět, upravovat se během tance je nevhodné. Boty doporučujeme vzít s pevnou patou a především nižším podpatkem.

Pokud chcete okouzlit a zaujmout, vybírejte výraznější líčení a doplňky. Na dekoltu se bude krásně vyjímat štrasový náhrdelník v kombinaci s náušnicemi. Účes dolaďte ozdobnou korunkou. Celému outfitu tak přidáte na luxusu.

Pokud nelze sladit například psaníčko a lodičky, máme skvělý tip na štrasové aplikace. Aplikace můžete přišít na oděv, kabelku či boty. Díky nim dosáhnete jednotného stylu celého kompletu.

Co se týká pánů, ti to mají trošku jednodušší. Mohou zvolit klasický společenský tmavý oblek, který doplní kravatou, motýlkem či manžetovými knoflíčky. Do klopy u saka je hezké umístit společenský kapesníček. Krásným a nutným doplňkem jsou bílé rukavičky.

Tak hurá do tance!

720074_1 740436_3 720095_1 710720_1 220472_1 220546_1

Komentáře

Koment.